Yabancı Görüntülü Chat

Blog Yorum Yok 5 Ekim 2019 108 Görüntüleme

Chat sitelerinde son zamanlarda aranılan özellikler arasında yabancı ülkelerle irtibat kurma özelliği de bulunuyor. Yabancı görüntülü chat olarak adlandırılan bu özellik sayesinde chat kullanıcıları yabancı ülkelerdeki insanlarla tanışarak bu insanların görüntülerini görebilir oldular. Resimli veya kamera görüntü olarak görülebilen chat kullanıcıları aynı zamanda yazıştıkları arkadaşlarını da görebiliyorlar.

Görüntülü Chat Nasıl Yapılır?

Görüntülü chat yapmak için öncelikle görüntülü chat yapılabilen bir internet chat sitesine üye olmanız gerekmektedir. Halen daha piyasada bulunan ve ücretsiz olarak görüntülü konuşulabilen onlarca internet sitesi arasında seslisor.com internet sitesi en ideal görüntülü chat yapılabilen sitelerden biridir.

Bu internet sitesine üye olduktan sonra odafon olarak adlandırılan uygulamayla görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz. Ancak odafon uygulamasını kullanmak için de omegla tv isimli uygulamayı çalıştırmanız gerekmektedir.

Odafon olarak adlandırılan sesli görüşme imkanı sağlayan özellikle omegla isimli tv uygulamasının ortak çalışması sonucunda karşı tarafla hem sesli hem de görüntülü konuşabilirsiniz. Bu sistemi sorunsuz olarak kullanmayı başardığınız taktirde yabancılarla da istediğiniz gibi görüntülü ve sesli olarak görüşmenizde artık herhangi bir engel kalmamış olur.