Ücretsiz Sohbet

Blog Yorum Yok 1 Ekim 2019 119 Görüntüleme

Chat sitelerinin tamamı ücretsiz içeriğe sahip sohbet siteleridir. Salt yazışma özelliği ile kullanıcılarının iletişim ihtiyacını gören klasik chat sohbet sitelerinin yanı sıra son zamanlarda sıklıkla tasarlanan ve faaliyete sokulan sesli ve görüntülü sohbet siteleri de genel olarak ücretsiz sohbet siteleri olarak dikkat çekiyor.

Her ne kadar sitelerin üyelik sözleşmelerinde belirli bir ücret tarifesinden bahsedilmiyor ise bu sitelere giriş yapabilmek internet bağlantısının olması gerekiyor. Bu internet bağlantısını yapabilmek için de olması gereken servis sağlayıcının istediği internet ücretini karşılamak mecburi bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Sohbet Siteleri Ücretli Olabiliyor mu?

Sohbet sitesi olup da insanların birbirlerini tanıştırmak ve aralarında yakınlık kurmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteren chat sitelerinin bazılarının ücretli olabildiğini görüyoruz.

Hatta bu tanışma sitelerinin bazılarının çok yüksek ücretler talep etmeleri de son derece dikkat çeken bir durumdur. Ücretli olan bu chat sitelerinin ücretsiz olan sitelerden farkı ne diye soracak olursanız bu sitelerin tanışma formatının tamamen müstehcen içerikli olmasıdır. Seslisor.com.tr gibi chat siteleri ise ücretsiz ve müstehcen amaçlı olmayan sitelerdir.