Sesli Sohbet Flaş Nikler

Blog Yorum Yok 26 Eylül 2019 166 Görüntüleme

Sesli sohbet yapılabilen chat siteleri klasik chat sitelerinden bir tık daha ileride olan sitelerdir. Sesli sohbet sitelerinin sesli sohbet özelliklerinin yanı sıra üyelik aşamasından rumuz olarak kullanılan nicklerin özellikleri konusunda da kullanıcılarına farklı avantajlar sunmaktadır.

Flaş nikler olarak bilinen ve etiketli bir rumuz ya da nick diyebileceğimiz bu avantajlı isim, chat sitelerini kullanan kişileri daha iyi fark edilir ve görülür duruma getiriyor. Erkek veya kadın olsun arkadaş ararken karşı tarafa verilmek istenen mesaja uygun olarak alınacak flaş nikler sayesinde en iyi kur tekniklerini de uygulamak mümkündür.

Flaş Nikle Karşınızdakine Kur Yapabilirsiniz

Erkekseniz tanışmak istediğiniz kızlara, alacağınız bir flaş nikle sevginizi ifade edebilirsiniz veya eğer bir futbol tutkunu iseniz ve Beşiktaşlı bir sevgili arıyorsanız Beşiktaş logosunu flaş nick olarak alıp sadece Beşiktaşlıların sizinle yazışmasını sağlayabilirsiniz.

Sesli sohbet flaş nikler sayesinde artık daha anlaşılır ve daha net mesaj veren bir chat uygulaması haline dönüştü. Sesli sohbet yaparken açıkça söylemeyeceğiniz sözleri flaş niklerinizle mesaj olarak iletmek istiyorsanız eğer seslisor.com chat sayfasına giriş yapınız.