Sesli Kameralı Sohbet

Blog Yorum Yok 9 Aralık 2018 51 Görüntüleme

Sohbet etmek günümüz için oldukça kolay bir hal almıştır. Örneğin sohbet sitelerine girebilir ve orada kolay şekilde arkadaşlık kurabilirsiniz. Fakat her site güvenli değildir. Güvenli site bulmak internet aleminde oldukça zordur. Güvenli olmayan siteler bilgilerinizi 3. Şahıslar ile paylaşabilmektedir. Bunun yanında herhangi bir güvenlik sistemi bulunmayan sitelerin çökmesi durumunda her türlü bilgileriniz yayılabilir. Buda sizlerin başını ağrıtacaktır.

Sesli chat yapmak için kurulan seslisor.com sitesi Türkiye’nin en güvenli chat siteleri arasında yer almaktadır. Site 7/24 online durumda olup oldukça stabil bir alt yapıya oturtulmuştur. Bu sayede bilgileriniz güvende olur ve tamamen gizlilik içerisinde sohbet yapabilirsiniz. Siteye Türkiye’nin her yerinden bay, bayan ulaşım sağlayabilmektedir. Site kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır, bu sayede arayışınıza uygun birini bulmanız kolaylaşacaktır.

Sesli sohbet için kurulmuş olan seslisor.com içerisinde aynı zamanda yazılı ve sesli kameralı sohbet sohbet yapabilirsiniz. Site yalnızca bilgisayar üzerinden değil aynı zamanda, telefon ve tablet üzerinden de ulaşım sağlamaktadır. Site üzerinde güvenliğinizi sağlamak adına her türlü önlem alınmıştır. Fakat kullanıcıların da güvenlik açısından yapması geren bazı şeyler bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi karşı taraf ile paylaşmamanız gereklidir. Karşı taraf ile paylaştığınız her bilgi sizin başınızı ağrıtabilir. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi başkasına vermeyin ve bunun yanında asla başkasına para yollamayın. Site üzerinde birçok bayan yer almaktadır. Fakat herkesin kullanım amacı aynı olmayabilir.