Sesli Chat Siteleri Ne Kadar Güvenli?

Blog Yorum Yok 13 Temmuz 2019 195 Görüntüleme

Sesli Chat hayatımızın parçası olmuş ve en güvendiğimiz ortam bazen dertlerimizi, bazen sorunlarımızı, bazende arkadaşlıklarımızı konuştuğumuz sesli chat en güzel imkanlarını bizlere veriyor.

O kadar çok insanlar arasında güven var ki, tc numarasına kadar verebiliyor. Oysa ki, temkinli olmakta her zaman fayda vardır. Yaşadığımız dünya çıkar dünyasıdır. İnsanların çoğu menfaat uğruna insanlara yakın davranırlar. Konuştuğunuz kişi sizin gözünüzde dünya iyisi olurken, ayrıldığınız zaman ise sizin için en kötüsü ve dünyanın en saygısız insanı pozisyonuna gelir.

Gelelim konumuza; sesli chat siteleri içerisinde iyi görünüpte, içinde pislik dolaşan çok insan vardır. Ama bir o kadar da temiz kalpli, iyi niyetli ve güzel insanlarda bulunuyor. O yüzden seçeceğiniz insanları her zaman iyice yakından tanıyarak seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Kimseye adres bilgilerinizi, Türkiye cumhuriyeti kimlik numaranızı, gerçek isminizi, en önemli soy adınızı kesinlikle vermeyin. Bunlar kişinin kendine özel bilgileridir. Paylaşılması kesinlikle doğru değildir.

7/24 sorunlar ekibi ile sorunlarınıza ve önerilerinize yardım alabilir ve gerekli şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.