Kameralı Sohbet Nasıl Yapılır?

Sesli Sohbet 0 YorumHaziran 11, 2017 23 views Görüntüleme

Ülkemizde, Kameralı sohbet sevenlerin sayısı bir hayli fazla, ve kameralı sohbet sitelerine ilk kez giren kullanıcılar çoğu zaman kameralı sohbeti nasıl yapacağına dair bilgiye sahip olmadığı için bu durum karşısında problemler yaşayabilmektedir. Bizde kameralı sohbet sitesi olarak, ilk kez bu işlemi yapacak olan insanlara nasıl başarılı bir şekilde kameralı sohbet yapacaklarını anlatmak istedik bu makalemizde!

İlk adım olarak neler yapılmalıdır? 

Öncelikle bilgisayarınıza takılı bir web kamerası olması zorunludur. Kameranızın gerekli ayarları yapılı durumdaysa görüntülü sohbet odalarına bağlandığınız an otomatik olarak kameranız devreye girecektir.

Görüntülü sohbet odalarına katıldım, kameramı nasıl açabilirim?

Odalarımızın bulunduğu bölüme girdiğiniz zaman önünüze gelen mesaj yazma bölümünün üst kısmında ki kamera butonuna tıklamanız gerekmektedir. Butona tıkladığınız zaman sol üst kısımda üye ol işlemlerinin bulunduğu yerde, sizin isminizin yanında kamera görüntüsü olacaktır. Yani sadece kamera butonuna tıklamanız yeterli olur kameranızı açabilmek için.

Kameramı açtığım zaman sürekli açık olur mu? 

Kameranız sadece bir odaya girdiğiniz zaman o oda içerisinde açtığınızda devamlı açık olur siz kapatmadığınız sürece. Başka bir odaya geçiş yaptığınız da kameranız da otomatik olarak kapalı duruma geçer. Her yeni bir odaya geçiş yaptığınız da kameranızı tekrar açmanız gerekir.